fbpx

Dopełniamy się pomysłami i szaleństwem. Ciągle szukamy nowych wyzwań

Nasze rozwiązania sprostają zarówno najbardziej wariackim pomysłom autora, jak i spokojnym oczekiwaniom odbiorców.

Monika

W pracy jest mistrzem WordPressa i PHP. Uwielbia rozwiązywać zagadki, czuwa nad czystym kodem i wspaniałym SEO. Prędkość strony jak rakieta i minimalna ilość najlepszych wtyczek to jej misja. Nowe funkcjonalności twojego motywu to dla niej nie problem. Jeśli trzeba nauczy cię obsługi WooCommerce i pomoże z kampanią reklamową na Facebooku.

 

W gąszczu nieistotnych wiadomości odnajdzie najlepszą drogę. Posiada umiejętność szczególnego sposobu myślenia, który posiadają podobno nieliczni. Uwielbia dźwięki zadziornego i płynnego jazzu, ale nie pogardzi „złym” hip-hopem. W plecaku zawsze trzyma książki „na wszelki wypadek”. Lepiej nie pytaj ile ich przeczytała i jakiego sportu jeszcze nie próbowała.  Gna przez życie tak szybko jak jeździ na rowerze. Inaczej dziewczyna – rakieta.

Dagmara

UX/UI, graficzka, ilustratorka, front-end developer w jednej osobie. Wszystko co piękne i błyszczy jest jej dziełem. Projektuje strony internetowe, tworzy identyfikacje wizualne, ilustruje książki, koduje. Potrafi zaskakiwać śmiałymi projektami naszych klientów, ale do wszystkich jest ich w stanie przekonać. 

 
Poza tym włada japońskim, dużo czyta, zawsze znajdzie powód do świętowania i śmiechu. Idealna towarzyszka niezaplanowanych podróży, magicznych momentów, przyrody i zwierzaków. Jedyny człowiek na świecie z którym nigdy nie zaznacie nudy, który na każdy szalony pomysł powie TAK! Potrafi tańczyć nie do rytmu – spróbujcie sami jakie to trudne… do rytmu też tańczy, doskonale.