fbpx

Nieważne, w którą stronę chcesz pójść, każdą zrobimy Ci świetnie!

lubimy
prostotę

Najgorętszym uczuciem darzymy projekty przejrzyste, proste, minimalistyczne. Co nie znaczy, że nie znajdujemy przyjemności w designie pełnym wzorów i kolorów. Istotne, by treść i forma nie walczyły ze sobą wzajemnie o uwagę. Nasze rozwiązania sprostają zarówno najbardziej wariackim pomysłom autora, jak i oczekiwaniom odbiorców.

zwierzaki

Zwierzęta to nasi wspaniali przyjaciele. Natura jest najlepszym designerem. Przejrzystość skomplikowanych konstrukcji i kunsztowność najprostszych form zachwycają i dają inspirację. Dlatego nasz sentyment do pięknych kreacji jest nie mniejszy niż
do niej.

I KULTURĘ

Niewyczerpany skarbiec, do którego z przyjemnością sięgamy i w miarę możliwości dorzucamy swoje. Godzimy Vadera ze Spockiem, Brahmsa z Behemothem, Legię z Polonią, a nawet Baudelaire z Astrid Lindgren. Możesz wierzyć, że poradzimy sobie z Twoimi pomysłami.

nasza oferta

Współpracujemy z klientami biznesowymi, blogerami i instytucjami kultury. Chętnie podejmujemy współpracę z agencjami reklamowymi i start-upami na zasadzie outsourcingu.


Do żadnego projektu nie podchodzimy rutynowo, dlatego każdy wyceniamy indywidualnie. Organizacje i osoby czyniące dobro mogą liczyć na specjalne zniżki.

strony internetowe

Poszukujesz spójnego wizerunku swojej firmy? Chcesz stworzyć nową stronę bądź odświeżyć istniejący wygląd? Dobrze trafiłeś. Każdy projekt zaczynamy od szczegółowego poznania potrzeb klienta.

Nasze doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość wykonania wszystkich projektów

sklepy internetowe

Masz produkt ale nie wiesz od czego zacząć jego sprzedaż? Pomożemy Ci z wdrożeniem najbardziej popularnej na świecie platformy – WooCommerce.

Przystosujemy sklep do wszystkich urządzeń mobilnych, stworzymy możliwości szybkiej rozbudowy i pomożemy z integracją z systemami płatności

platformy kursów online

Sprzedaż kursów to odpowiedzialność i przekazywanie wiedzy. 

projektowanie graficzne

Chcesz stworzyć spójny wizerunek firmy lub potrzebujesz pomocy przy rebrandingu?  

Jeżeli chcesz wykonać stronę www, blog, sklep, logo, ilustrację lub masz inny nawet szalony pomysł koniecznie pisz: kontakt@glitterbrainz.com lub zadzwoń 796 355 915

Nasze portfolio

kim jesteśmy?

Monika

Kuba

Dagmara

Piotrek

kim jesteśmy?

2017 to początek naszej znajomości. Jest krótka ale burzliwa. Nasze spotkanie zaowocowała mnóstwem cudownych chwil i wspaniałych pomysłów, a wśród nich GlitterBrainz.

2018 Przekuwamy pomysł w czyn – GlitterBrainz startuje.

2019 Robimy wiele wspaniałych projektów i  poznajemy cudownych ludzi. Zaczęliśmy wiele długofalowych współprac i ciagle czekamy na więcej. Energii do pracy nam nie brakuje!

NASZE DOBRE STRONY

Są wśród nas: antropolog, co najmniej jeden muzyk, grafik, marketingowiec, niedoszły historyk, były specjalista do spraw ISO, kilku front-end developerów, social-media ninja, fotograf, a może nawet dwóch. To milion doświadczeń.